ایده های جشن عروسی

ایده‌هایی برای اینکه جشن عروسی خود را متفاوت از بقیه برگزار کنید

ایده عروسی جذاب و متفاوت

جشن پلاس: در برگزاری جشن‌ها و مراسم هر ایده‌ی غیرمنتظره و خلاقانه‌ای می‌تواند جالب و سرگرم‌کننده باشد. اما مراسم عروسی از جمله مراسم‌های پراسترس زندگی هر فرد است و از این‌رو به کار بردن ایده‎های خلاقانه هم در آن کمی دشوار است. من در این مطلب می‌خواهم چند ایده‌ی خلاقانه و سرگرم‌کننده برای مراسم عروسی را با شما به اشتراک بگذارم که می‌تواند خاطره‌ی جذاب مراسم عروسی شما را تا آخر عمر در ذهن‌ها ماندگار کند.

۱. از کارت‌های نشانه‎دار بانمک در مراسم خود استفاده کنید

استفاده از تابلوها و کارت‌های نشانه‌دار باعث جالب شدن مراسم شما می‌شود. نوشته‌هایی مثل “خنده در این مکان اجباری است” و یا “لطفا با لبخند وارد شوید” از جمله ایده‌های جالب برای استفاده از این تابلوهای اعلان است. حتی می‌توانید از تعدادی از دوستان خود بخواهید طی مراسم این تابلوها را با خودشان جابه جا کنند و حس سرزندگی و شادی مراسم شما را بیش‌تر کنند و لبخند را بر چهره‌ی مهمانانتان بنشانند.

fun wedding ideas 1 - ایده‌هایی برای اینکه جشن عروسی خود را متفاوت از بقیه برگزار کنید
استفاده از تابلو‌هایی مثل “خنده در این مکان اجباری است” یک ایده‌ی جالب برای جذابیت هر چه بیش‌تر مراسم عروسی شما است.

۲. از یک هنرمند بخواهید نقاشی مراسم شما را به تصویر بکشد

این روش بسیار جالب باعث می‌شود صحنه‌ی مراسم عروسی برای همیشه در ذهن شما ماندگار شود. از طرفی نیز یک تابلوی بسیار عالی برای تکمیل دکوراسیون منزلتان را برایتان فراهم می‌کند. البته اگر همسرتان هم موافق باشد می‌توانید به جای نقاش از یک کاریکاتوریست بخواهید تا کاریکاتورهایی از سوژه‌های مراسم عروسی شما تهیه کند. البته در این صورت توصیه می‌کنم که کاریکاتورها را در جای امنی بگذارید تا فقط شما و همسرتان به آن‌ها دسترسی داشته باشید. اما مطمئن باشید که هر بار با دیدن این تصاویر خاطره‌ی خوش مراسم عروسی‌تان لبخند را بر لبان شما می‌نشاند.

این مطلب هم عالیه:  وظیفه ساقدوش‌ عروس و داماد در روز عروسی چیست؟
fun wedding ideas 2 - ایده‌هایی برای اینکه جشن عروسی خود را متفاوت از بقیه برگزار کنید
برای جذابیت هر چه بیش‌تر جشن عروسی از یک هنرمند بخواهید تا نقاشی مراسم شما را ه تصویر بکشد.

۳. تاریخ برگزاری مراسم را به شکل برجسته تهیه کنید

یکی از ایده‌های جالب در برگزاری مراسم عروسی این است که تاریخ برگزاری مراسم خود را به صورت برجسته و در اندازه‌ها و شکل‌های گوناگون تهیه کنید و در قسمت‌های مختلف محل برگزاری مراسم قرار دهید. توصیه می‌کنم حتماً در عکس‌های خود تاریخ برگزاری مراسم را هم بیاورید. حتی در صورت تمایل می‌توانید در یادبودها یا گیفت‌هایخود هم از این تاریخ به شکل برجسته و کوچک استفاده کنید.

save the date and photo ideas - ایده‌هایی برای اینکه جشن عروسی خود را متفاوت از بقیه برگزار کنید
استفاده از تاریخ برگزاری مراسم به شکل برجسته یک ایده‌ی جالب برای مراسم عروسی

۴. یک دفترچه برای سالگرد ازدواج خود تهیه کنید

یکی از جذاب‌ترین ایده‌ها تهیه‌ی یک دفترچه‌ برای اولین سالگرد ازدواجتان است. به این ترتیب که در مراسم عروسی خود دفترچه‌ای تهیه کنید و از مهمانان خود بخواهید برای اولین سالگردتان یک جمله‌ی جالب در آن بنویسند. البته این دفترچه را تا سالگرد ازدواجتان باز نکنید و مطمئن باشید که در اولین مراسم سالگرد ازدواجتان یک سوپرایز سرگرم‌کننده در انتظار شما است.

fun wedding ideas 4 - ایده‌هایی برای اینکه جشن عروسی خود را متفاوت از بقیه برگزار کنید
برای اولین سالگرد ازدواجتان یک دفترچه در جشن عروسی خود تهیه کنید و از مهمانان خود بخواهید یک جمله‌ی یادگاری در آن بنویسند.

۵. انجام بازی عروسی

یکی از جذاب‌ترین کارهای خلاقانه‌ای که می‌توانید به کمک آن جذابیت مراسم عروسی خود را چندین برابر کنید انتخاب یک بازی عروسی متفاوت است. به عنوان مثال می‌توانید یکی از بازی‌های کودکی خود مثل نمکدان را انتخاب کنید و در بخش از آن سوالاتی در مورد مکان و نحوه‌ی آشنایی شما و همسرتان را بنویسید و از مهمانان عروسی خود بخواهید تا به این سوالات پاسخ دهند.

fun wedding ideas 10 - ایده‌هایی برای اینکه جشن عروسی خود را متفاوت از بقیه برگزار کنید
استفاده از بازی متفاوت یک ایده‌ی خلاقانه برای برگزاری جشن عروسی

۶. ژست متفاوت در عکس‌های عروسی

یک ایده‌ی جذاب برای گرفتن عکس‌های عروسی استفاده از چارچوب‌های آماده‌ی عکس به جای ژست‌های تکراری عروسی است. البته حتماً چند عکس معمولی هم برای یادگاری تهیه کنید. اما چارچوب‌های بامزه می‌توانند عکس‌های بسیار جذابی برای شما ایجاد کنند و عروسی شما را متفاوت کنند.

این مطلب هم عالیه:  10 اشتباهی که نباید هنگام برگزاري عروسی در فضای باز مرتکب شوید
fun wedding ideas 15 - ایده‌هایی برای اینکه جشن عروسی خود را متفاوت از بقیه برگزار کنید
یک ایده‌ی جالب برای برگزاری خلاقانه جشن عروسی استفاده از چارچوب‌های آماده برای عکس عروسی است.

۷. غذاهای متفاوتی برای مراسم عروسی خود تهیه کنید

معمولاً در مراسم عروسی غذاهای به خصوصی سفارش داده می‌شوند. شما می‌توانید با سفارش غذاهایی متفاوت جذابیت عروسی خود را چندین برابر کنید. البته قبل از سفارش حتماً با همسر خود مشورت کنید شاید او ایده‌های بهتری برای غذاهای این مراسم به یادماندنی داشته باشد.

9274354917d918b02addb8be09711bb0 - ایده‌هایی برای اینکه جشن عروسی خود را متفاوت از بقیه برگزار کنید
انتخاب غذاهایی متفاوت یک ایده‌ی جالب برای برگزاری خلاقانه جشن عروسی

۸. میز سرو غذا را طوری انتخاب کنید که همه در کنار هم بنشینند

هر چند سرو غذا به شکل سلف سرویس این روزها طرفداران زیادی دارند اما میزهای قدیمی سرو غذا نیز این امکان را برای مهمانان فراهم می‌کنند که همه کنار هم بنشینند. و این امر باعث صمیمیت بیش‌تر شده و مراسم عروسی شما را گرم‌تر و دلنشین‌تر می‌کند.

Serve with Style at Your Wedding Reception - ایده‌هایی برای اینکه جشن عروسی خود را متفاوت از بقیه برگزار کنید
میز سرو غذای جشن عروسی خود را طوری انتخاب کنید که مهمانان کنار هم بنشینند و با هم تعامل داشته باشند.

۹. برای انجام تشریفات عروسی محدودیت سنی را کنار بگذارید

معمولاً انجام تشریفات عروسی مثل پاشیدن گل جلوی عروس و داماد توسط ساقدوش‌ها و یا سایر دختران جوان حاضر در مراسم انجام می‌شود. اما برای متفاوت بودن مراسم عروسیتان شما می‌توانید از مادربزرگ‌های خود خواهش کنید که این کار را انجام دهند. انجام این کار هم مراسم شما را متفاوت می‌کند و هم حس خوب سرزندگی را به مادربزگ‌تان می‌دهد.

fun wedding ideas 9 - ایده‌هایی برای اینکه جشن عروسی خود را متفاوت از بقیه برگزار کنید
برای جذابیت بیش‌تر جشن عروسی می‌توانید از مادربزرگ خود بخواهید انجام برخی تشریفات عروسی مثل پاشیدن گل جلوی عروس و داماد را متقبل شوند.

۱۰. جعبه‌ی کارت مراسم عروسی خود را متفاوت انتخاب کنید

می‌توانید از ایده‌های خلاقانه‌ی جالبی برای جعبه‌ی کارت عروسی خود استفاده کنید. به عنوان مثال صندوق پست‌های قدیمی یکی از جالب‌ترین ایده‌ها برای قرار دادن کارت‌های مراسم عروسی هستند.

fun wedding ideas 13 - ایده‌هایی برای اینکه جشن عروسی خود را متفاوت از بقیه برگزار کنید
استفاده از صندوق پست‌های قدیمی یک ایده‌ی جالب برای جعبه‌ی کارت عروسی

 

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  • Hi aree using Wordpгeszs for үoսr site platform? I'm new to the blog world but I'm trtying tto get ѕtarted and set up my own. Do yоu require aany html codгing eхpertise to make your own blog? Any help w᧐uld be really appreciated! https://www.pusha.se/brandmarks-branding-and-bands
دکمه بازگشت به بالا
بستن