آرایش و میکاپ عروسعروس

مدل آرایش مو عروس برای عروس های ایرانی

جشن پلاس: روز عروسی عروس خانم باید از همه زیباتر به نظر برسد. به همین علت حساسیت زیادی برای انتخاب نوع ارایش مو و صورت وجود دارد. سعی کنید از قبل درباره‌ی مدلی که قرار است موی‌تان ارایش شود، تصمیم بگیرید. این کار باعث می‌شود تا استرس کمتری برای روز عروسی داشته باشید. مدل موهایی که در ادامه قرار رفته است، جدیدترین مدل آرایش مو عروس است که سعی شده است برای انواع مدل موها نمایش داده شود. می‌توانید با توجه به نوع صورت و مدل موی خود، یکی از این مدل موها را برای خود انتخاب کنید.

مدل آرایش مو عروس

 

Screenshot 350 - مدل آرایش مو عروس برای عروس های ایرانی
مدل موی جمع شده از بغل سر ؛ این مدل مو برای لباس‌ عروس های دارای دکلته‌ی جلوی گردن مناسب می‌شود. برای زیبا تر دیده شدن موها نیز می‌توان گل سفید کوچک و یا مروارید های سفید را لابه‌لای موها قرار داد.

 

Screenshot 353 - مدل آرایش مو عروس برای عروس های ایرانی
مدل موی کوتاه برای عروس؛ اگر موی کوتاهی دارید، نگران نباشید. برای مدل موهای کوتاه می‌توان بافت انجام داد یا اینکه به صورت پریشان درست کرد. اغلب عروس خانم ها سعی می‌کنند تا موی خود را برای عروسی بلند کنند اما هستند خانم هایی که ماجراجو بوده و دوست دارند متفاوت تر از بقیه باشند. مدل آرایش مو عروس ای که در ادامه امده است، مخصوص این خانم‌هاست.
Screenshot 357 - مدل آرایش مو عروس برای عروس های ایرانی
شینیون عروس با گل طبیعی؛ برای زیبا تر کردن شینیون خود می‌توانید از گل‌های طبیعی به جای تاج عروسی استفاده کنید. البته این مدل بیشتر برای فصل های بهار و تابستان مناسب است.
Screenshot 359 - مدل آرایش مو عروس برای عروس های ایرانی
مدل موی دم اسبی؛ این مدل مو بیشتر مورد توجه عروس خانم هایی است که به دنبال سادگی هستند. اگر لباستان هیچ دکلته‌ای ندارد، بهتر است از این مدل مو استفاده کنید.
Screenshot 360 - مدل آرایش مو عروس برای عروس های ایرانی
مدل موی عروس جمع تاج دار؛ این مدل مورد پسند عروس های بسیاری است. اگر قصد دارید از این مدل مو برای خود استفاده کنید، بهتر است یقه‌ی لباس خود را ساده‌تر انتخاب نمایید.
bride flower hair style favim com 537315 - مدل آرایش مو عروس برای عروس های ایرانی
شینیون مو باز؛ این مدل موی پریشان یکی از جدیدترین مدل آرایش مو عروس است که این روزها مورد انتخاب افراد بسیاری قرار می‌گیرد.
این مطلب هم عالیه:  اشتباهات آرایشی که خانم ها در روز عروسی شان انجام می دهند

نوشته های مشابه

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

دکمه بازگشت به بالا
بستن