عروسلباس عروس

مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجاب

جشن پلاس: روز عروسی مهم‌ترین روز برای عروس خانوم‌هاست. به همین دلیل، در انتخاب لباس عروس بیشترین حساسیت را نشان می‌دهند. چراکه دوست دارند بهترین لباس عروس موجود در دنیا را برتن کنند. اما این حساسیت برای خانوم‌هایی که نسبت به حجاب حساس‌ترند کمی بیشتر است؛ چرا که دوست دارند لباسی که برتن می‌کنند، کاملا مطابق با حجاب اسلامی بوده و لباس عروس اسلامی باشد.

بسیاری از عروس خانوم‌های جوان فکر می‌کنند که لباس عروس اسلامی مدروز وجود ندارد و ناچارند از مدل‌های قدیمی استفاده کنند. اما این تصور کاملا اشتباه است. هم‌چون سایر لباس‌های عروس، مدل‌های اسلامی نیز دارای تنوع زیاد و طرح‌های جدید هستند. دختران و عروس خانوم‌ها خیلی پیشتر از مراسم عروسی، به دنبال لباس می‌گردند و طرح‌های مختلف را بررسی می‌کنند. در این بین کسانی نیز هستند که دوست دارند در طرح لباس‌شان سنت‌ها و فرهنگ منطقه خودشان، با مدل‌های غربی ترکیب شود؛ به همین‌دلیل مدت‌ها قبل از مراسم لباس خود را سفارش می‌دهند تا برایشان‌ آماده‌شود.

نوع جدیدی از طرح‌های لباس عروس مُد شده‌ است که به طرح عربی مشهور است. در طراحی این مدل، پوشش‌ها و لباس‌های مختلف عربی بررسی و سپس این طرح‌ها با مدل‌های غربی ترکیب شده‌اند. این ترند خیلی زود نام خود را برسر زبان‌ها انداخت و در مدت زمان بسیار اندکی، محبوبیت فراوانی یافت. در این طرح تمامی موازین اسلامی و موارد حجاب رعایت شده و مورد استقبال بسیاری‌از کشورهای اسلامی قرار گرفته‌است. این مارک جدید لباس، نیوحجاب نام گرفته است.

برای آشنایی بیشتر با مدل‌های لباس عروس اسلامی، تعدادی از نمونه‌های آن را برایتان آورده‌ایم و امیدواریم مورد پسند‌تان قرار بگیرد.

این مطلب هم عالیه:  مدل آرایش مو عروس برای عروس های ایرانی

مدل لباس عروس اسلامی

 

islamic wedding gowns hijab 8 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجابطرح پری دریایی، با لبه‌ی توری و حجاب ساده اما بسیار مورد پسند

 

islamic wedding gowns hijab 13 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجابمدل آستین پف که سال‌ها بود مورد استفاده قرار نمی‌گرفت در این طرح با حجاب ظریفی ترکیب شده و به شدت مورد استقبال قرارگرفت. در این مدل نوار لبه‌ها به‌زیبایی طراحی شده است.

 

islamic wedding gowns hijab 2 1024x724 1024x724 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجابلباس آبی‌رنگ در سبک ساده اما بسیار دوست‌داشتنی؛ در این مدل از پارچه‌ای بسیار اعلا استفاده شده است.

 

islamic wedding gowns hijab 7 1024x980 1024x980 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجابطرح مرجان؛ این مدل مورد استقبال دختران جوان قرارگرفته و برای عروسی در تابستان بسیار ایده‌آل است.

 

islamic wedding gowns hijab 9 1024x950 1024x950 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجاباین نمونه یکی‌از محبوب‌ترین نمونه‌های لباس عروس اسلامی است. در این طرح ظرافت خاصی به‌کار رفته و رنگ آن نیز روشن است. تاب کمر در این مدل به شکل قلب طراحی شده و بسیار خیره‌کننده است.

 

islamic wedding gowns hijab 10 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجاباین طرح از نمونه‌های جدید لباس عروسی اسلامی است. در این مدل از رنگ‌های بنفش و صورتی کثیف استفاده‌شده که ترکیب آن بسیار چشم‌نواز است. رنگ آستر این مدل صورتی به همراه لایه‌های بنفش است. برای اینکه لباس زیباتر دیده‌شود از لباس زیر بنفش استفاده‌کنید. رنگ شال را نیز بنفش انتخاب کنید.

نمونه‌های ترکی اسلامی

islamic wedding gowns hijab - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجابمدل شنل‌دار که بسیار دوست‌داشتنی است و آستین‌های آن از جمله زیبایی‌های آن به‌شمار می‌رود.

 

islamic wedding gowns hijab 18 683x1024 683x1024 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجاباین نمونه که به حجاب مربعی مشهوراست رنگ و طرح بسیار زیبایی دارد. دوخت و نواردوزی‌های آن هوشمندانه و چشم‌نواز است.

 

نمونه‌های پاکستانی اسلامی

islamic wedding gowns hijab 15 683x1024 683x1024 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجاب

islamic wedding gowns hijab 5 683x1024 683x1024 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجاب

islamic wedding gowns hijab 12 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجاب

islamic wedding gowns hijab 11 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجاب

islamic wedding gowns hijab 6 - مدل لباس عروس اسلامی مارک نیوحجاب
مدل لباس عروسی اسلامی

برای مشاهده سایر مطالب مرتبط کانال تلگرام روسیلی را دنبال کنید

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

دکمه بازگشت به بالا
بستن