ایده های جشن عروسیتشریفات عروسی

چگونه در جشن عروسی کاری کنیم که به مهمان ها بیشتر خوش بگذرد؟

همه ما دوست داریم که در جشن عروسی خود اوقات به یادماندنی و لحظات خوشی برای مهمان ها به جا بگذاریم و کاری کنیم که به آن‌ها خوش بگذرد

چگونه در جشن عروسی کاری کنیم که به مهمان ها بیشتر خوش بگذرد؟

همه ما دوست داریم که در جشن عروسی خود اوقات به یادماندنی و لحظات خوشی برای مهمان ها به جا بگذاریم و کاری کنیم که به آن‌ها خوش بگذرد. برای اینکه مهمان ها از جشن عروسی ما لذت ببرند باید برنامه هایمان را به نحوی بچینیم که یک شب به یادماندنی و خاطره انگیز در ذهن مهمان ها ثبت کنیم.

فراهم کردن اوقات خوش برای مهمانان در جشن عروسی کار چندان سختی نیست. کافی است شما به عنوان میزبان حواستان به به بعضی مسایل مربوط به مهمان ها باشد. جشن پلاس به شما در این راه کمک خواهد کرد. با ما همراه باشید تا بدانیم چطور می‌شود در جشن عروسی کاری کنیم به مهمان ها خوش بگذرد.

perfect wedding guest 4 - چگونه در جشن عروسی کاری کنیم که به مهمان ها بیشتر خوش بگذرد؟
چگونه در جشن عروسی کاری کنیم که به مهمان ها بیشتر خوش بگذرد؟

جشن عروسی خود را کوتاه و شیرین برگزار کنید

درست است که مهمان ها برای دیدن یک عروس و داماد به جشن عروسی آمده اند. اما فراموش نکنید که اولین هدف آن‌ها از آمدن به این جشن این است که به آن‌ها خوش بگذرد. اگر شما تمام مدت حواستان به برگزاری مراسم و کارهای دو نفره تان باشد و حضور مهمان ها را به کلی فراموش کنید این برای مهمان ها یک جشن خسته کننده است. سعی کنید جشن عروسی شیرین و کوتاهی داشته باشید و حواستان به مهمان ها هم باشد.

مهمان هایتان را راهنمایی کنید

در ابتدای ورود به سالن یا محل برگزاری جشن عروسی مهمان ها معمولا سردرگم می‌شوند و این سردرگمی را دوست ندارند. اینکه شما یک راهنما برای مهمان ها انتخاب کنید تا بلافاصله پس از ورود آن‌ها را راهنمایی کند، بگوید از کجا وارد شوند، لباس های خود را کجا عوض کنند، کجا بنشیند و مسایلی نظیر این، مهمانان شما را بسیار راضی و خشنود خواهد کرد. در نظر گرفتن شخصی برای راهنمایی مهمان ها در روز عروسی یکی از کارهای ضروری است که شما باید در جشن عروسی خود انجام دهید.

این مطلب هم عالیه:  ایده‌های جذاب برای گیفت حنابندان
glam wedding photos somerset - چگونه در جشن عروسی کاری کنیم که به مهمان ها بیشتر خوش بگذرد؟
چگونه در جشن عروسی کاری کنیم که به مهمان ها بیشتر خوش بگذرد؟

تدارک غذای خوب

غذای جشن عروسی در راضی نگه داشتن مهمانان اهمیت زیادی دارد. اگر شما به غذای مهمان ها اهمیت بدهید درواقع به خود آن‌ها اهمیت داده اید و باعث می‌شود به آن ها حس خوبی دست دهد. غذای بد و بی کیفیت به مهمانان شما این حس را القا می‌کند که وجود آن‌ها و پذیرایی از آن‌ها برای شما هیچ اهمیتی ندارد.

موسیقی مناسب

بهتر است در تدارک موسیقی برای جشن عروسی آهنگ های متنوع در نظر بگیرید و از همه نوع موسیقی برای هر نوع سلیقه و هر سن و سالی در لیست آهنگ های خود داشته باشید تا همه مهمان ها بتوانند با آهنگ های مورد علاقه و دلخواه خود برقصند و شادی کنند. سعی کنید کاری کنید که به جوان و پیر و زن و مرد در روز عروسی شما خوش بگذرد.

به فکر کودکان هم باشید

اگر برایتان مقدور باشد و بتوانید کودکان مهمانان را هم به جشن عروسی خود دعوت کنید مطمئنن مهمانان شما بسیار راضی و خوشحال خواهند شد. برای جلوگیری از شلوع شدن عروسی توسط کودکان و اگر دوست ندارید که مدام به کودکان تذکر دهید که درون دست و پای شما و یا در فیلم و عکس های شما نباشند، می‌توانید یک اتاق بازی برای کودکان در نظر بگیرید و سرگرمی ها و بازی هایی را برای آن‌ها در نظر بگیرید تا هم به آن‌ها خوش بگذرد و هم به والدین آن‌ها.

و انتهای عروسی 960x600 - چگونه در جشن عروسی کاری کنیم که به مهمان ها بیشتر خوش بگذرد؟
چگونه در جشن عروسی کاری کنیم که به مهمان ها بیشتر خوش بگذرد؟

آسایش مهمانان خود را فراهم کنید

شما باید به فکر آسایش مهمان ها نیز در جشن عروسی خود باشید. فراهم کرد آسایش مهمان ها با در نظر گرفتن برخی مسائل مثل محل برگزاری جشن عروسی، مسیر سالن یا تالار، در نظر گرفتن سرما و گرما، ترافیک، فضای کافی برای مهمان ها، فضا برای پارک خودروهای مهمان ها و غیره تاثیر به سزایی در راضی نگه داشتن مهمانان شما دارد. اگر مهمانان شما راحت باشند صددرصد راضی هم خواهند بود و به آن‌ها بیشتر خوش می‌گذرد.

این مطلب هم عالیه:  ۸ دلیل برای برگزاری جشن عروسی در فصل زمستان
تالار - چگونه در جشن عروسی کاری کنیم که به مهمان ها بیشتر خوش بگذرد؟
چگونه در جشن عروسی کاری کنیم که به مهمان ها بیشتر خوش بگذرد؟

با مهمان ها عکس بگیرید

سعی کنید عکس گرفتن با مهمانان خود را فراموش نکنید. این یکی دیگر از کارهایی است که باعث می‌شود مهمانان شما احساس کنند که به آن‌ها اهمیت داده اید و در جشن عروسی شما راضی تر و خوشحال تر باشند. مهمانان راضی مهمانان خوشحالی هم هستند و مهمانان خوشحال باعث می‌شوند شما نیز در روز عروسی تان خوشحال باشید و حس کنید همه چیز همانطور که دوست داشتید پیش رفته است.

نوشته های مشابه

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

دکمه بازگشت به بالا
بستن