ایده های جشن عروسی

۸ دلیل برای برگزاری جشن عروسی در فصل زمستان

جشن پلاس: وقتی دارید کم کم به پایان دوران نامزدی می‌رسید و به فکر برگزاری مراسم عروسی هستید اولین تصمیمی که باید بگیرید، زمان برگزاری مراسم است. فکر می‌کنم بهتر است باید فصلی را انتخاب کنید که حجم کاریتان کم باشد تا راحت‌تر بتوانید به تهیه مقدمات عروسی‌تان برسید. به ویژگی‌های هر فصل توجه کنید و با علایق و سبک زندگیتان روز مراسم عروسی را انتخاب کنید. ویژگی‌هایی که هر فصل دارد بر حال و هوای عروسی تاثیر فراوان دارد،نسبت به مکان عروسی، عکس‌ها گزینه‌هایی هستند که براساس فصل متغیرند پس مراسم عروسی‌تان را با فصل موردعلاقه تان هماهنگ کنید. آمار عروسی هایی که در زمستان برگزار می شود هر سال رو به افزایش است.  به هر حال دلایل جالبی برای برگزاری جشن عروسی در فصل زمستان وجود دارد که در ادامه به آن اشاره شده است.

مزایایی که برگزاری عروسی در فصل زمستان دارد

karina girl model portrait - ۸ دلیل برای برگزاری جشن عروسی در فصل زمستان

۱. فاصله غروب تا طلوع

وقتی خورشید  زود غروب می‌کند فاصله زمانی شما در عصر برای جشن و عروسی زیاد است. و این یک فرصت عالی است که با فامیل و تمام دوستان و عزیزانی که دوستشان دارید وقت بیشتری بگذرانید و خوش باشید. مخصوصا اگر دیر به دیر همدیگر را می‌بینید. این جشن و مراسم برای همه لذت بخش خواهد بود اگر در شب‌های طولانی زمستان باشد.

۲. عروسی سفید

هر عروسی که مراسم عروسیش در زمستان برگزار می‌شود دوست دارد، روز برفی و زمین سفیدپوش شده باشد. تم سفید همراه با لباس سفید عروسی می‌تواند با آیتم‌های زیادی مکمل یک تم عالی برای زمستان باشد.اگر شما در مناطق سردسیر زندگی می‌کنید پس  شانس بیشتری برای  یک جشن عروسی در فصل زمستان خیلی خوب دارید.

این مطلب هم عالیه:  راه‌هایی برای این‌که مهمانان خود را در عروسی سوپرایز کنید

۳. مسائل مربوط به پول

مهمترین بخش یک مراسم عروسی که تاثیرگذاری زیادی برای روزهای آینده خواهد داشت. بیشتر سالن‌ها،تالارها، تامین کنندگان و خدمات و تشریفات عروسی به علت رکود فصل کاریشان نرخ هایشان را کاهش می دهند. اگر با عروسی در زمستان و هوای سرد و غیرقابل پیش‌بینی مشکلی ندارید این بهترین فرصت است که یک عروسی کم هزینه داشته باشید.

۴. عروسی در زمستان با گرمای آتش

اگر مراسم عروسی‌تان در فضای باز است مهمان‌هایتان را برای یک آتش بازی در محوطه باز دعوت کنید. صدای ترق و ترق آتش و گرمای دلچسب در پایان مراسم عروسی یک شب عالی و خاطره انگیزی می‌سازد.

۵. تاریخ به یادماندنی

زمستان پر از تاریخ های به یاد ماندنی است برای اینکه روز عروسی‌تان را خاص تر کنید. روز عروسی‌تان را با روزهای خاصی مثل اعیاد یا ولنتاین هماهنگ کنید. این تاریخ ها برای خاص‌تر کردن عروسی گزینه‌های خوبی هستند. همچنین می‌توانید از آیتم‌های مربوط به زمستان یا این اعیاد تم عروسی زمستان و سرگرمی‌هایی که برای عروسی در نظر گرفته اید استفاده کنید.

۶. ماه عسل از نوع زمستان

ماه عسل یک دوره خیلی خیلی خاطره انگیز است که پر از فعالیت‌های خوب و استراحت است. درست است که بیشتر مردم ترجیح می‌دهند ماه عسل را درفصل تابستانی و منطقه ای خوش آب و هوا بگذرانند. اما  سرگرمی‌های خاص در زمستان هم کم نیست، اسکی، آتش روشن کردن و یک چای داغ در کنار آن مطمئنا به بهترین شب‌های ماه‌عسل‌تان تبدیل خواهد شد.

۷. استرس آفتاب را ندارید

همگی می‌دانیم که نور مهمترین مسئله در عکاسی است. شدت نور در تابستان در اواسط روز باعث می‌شود عکاسی کمی سخت شود. اما در این فصل نور طوری است که عکس‌هایی عالی خواهید داشت و بدون اینکه نگران اذیت شدن چشم‌های‌تان باشید ژست‌های دلخواه‌تان را بگیرید.

این مطلب هم عالیه:  بازی کفش: ایده‌ای جالب برای سرگرم کردن مهمانان عروسی

۸. پذیرایی عروسی در زمستان

شما با برگزاری مراسم عروسی‌ در زمستان ریسک بزرگی کرده‌اید. ولی شانس این را دارید که متفاوت باشید و همه مهمانانی که در روز عروسی‌تان شرکت می کنند از خاص بودن و متنوع بودن آن لذت خواهند برد. با پذیرایی گرم مثل شکلات داغ یا قهوه داغ، یا انواع تزیینات مخصوص زمستان یک پذیرایی حرفه ای داشته باشید. همین شاید یک دلیل خوب برای برگزاری عروسی در فصل زمستان باشد.

نوشته های مشابه

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

دکمه بازگشت به بالا
بستن